KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8873406
nr 887 3406
Yngve Gamlin
(1926-1995), Sverige
Akvarell, Yngve Gamlin (1926-1995), dräktskiss, signerad 37x24
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:31:55
10/4 17:34:37
Yngve Gamlin
Läs mer om Yngve Gamlin