KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8873406

nr 887 3406

Yngve Gamlin

(1926-1995), Sverige

Akvarell, Yngve Gamlin (1926-1995), dräktskiss, signerad 37x24

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 april 2014
kl 18:31:55

10/4 17:34:37 1      Vinnande bud

Yngve Gamlin

Läs mer om Yngve Gamlin